VIDEO/ Aksident i pabesueshëm në Brazil, kamioni hyn në dyqan

268
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rio Verde, në shtetin e Goias, ku një lwvizje mbrapa është transformuar në një aksident të rrezikshëm.
Telekamerat e brendshme të një dyqani kane filmuar kamionin i cili ecën mbrapsht dhe humbet kontrollin duke përfunduar në mes të dyqanit.

Një telekamer tregon momentet e tmerrshme të klientëve dhe të shitësit brenda godinës.

Mund të ishte vërtetë një tragjedi por fatmirësisht gjithçka është mbyllur me vetëm një të plagosur.