Shqiptari rezultonte i pastrehë, por policia i gjen shtëpinë të “mbushur” me kokainë

36
Policia italiane ka vënë në pranga një 31 vjeçar në zonën e Arenzanos, i dyshuar si trafikant droge.
Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, kishte javë që vëzhgohej nga karabinierët.
Ai nuk kishte marrë një shtëpi në emrin e vet dhe zyrtarisht nuk rezultonte as i pajisur me leje qëndrimi, por gjatë gjurmimit policia i zbuloi edhe “strehën”.
Një apartament në Savona të mbushur me doza kokaine dhe shuma të mëdha