SHBA, përleshje me armë me policinë, 4 persona humbin jetën në Teksas

121
Të paktën 4 persona humbën jetën pas një përleshje me armë me policinë në Texas,raporton KENS-TV.
Një zyrtar nga Ulvade County konfirmoi numrin e të vdekurve për KENS-TV.
Shkëmbimi i zjarrit me policinë përfundoi rreth orës 1:30 të së dielës.
Mësohet se personat kanë qëlluar me armë drejt policisë.
Autoritetet e zjarrëfikëses thanë se përleshja ndodhi brenda një park të vogël me shtëpi.
Agjentët e kontrollit të kufirit dhe Departamenti i Sigurisë Publike të Teksasit po ndihmojnë pë zbardhjen e ngjarjes.