Pasi u nda në prag të dasmës, mundësi shqiptar do shoqërojë Meghan Markle në altar?

1519

Mundësi shqiptar, John Cena bëri propozimin më të bukur romantik në mes të ringut për të dashurën Nikki Bella, por ndarja erdhi pak para dasmës.

Ndërkohë, vëmendja në faqet rozë është përqendruar tek dasma mbretërore e Meghan Markle dhe Princ Harry që do jetë me 23 maj.

John Cena, i ftuar në emsionin “The Today Show” është pyetur nëse do donte të shoqëronte princeshën për në altar, pasi babai i saj kishte refuzuar.

“Duket si një dramë që ka nevojë të ftojë një arbitër. Mund të ngjitem në avion dhe për pak ditë jam atje”, tha ai duke qeshur.

Por mbetet për tu parë se kush do të jetë në krah të Markle derisa të arrijë tek Princ Harry.