Papa puth vogëlushen, ajo i “vjedh” kapelen

122
Një vajzë e vogël u filmua duke i marrë kapelen për një moment Papës, teksa ai po i jepte asaj një puthje.
Mediat e huaja shkruajnë se videoja u realizua nga kumbari i vajzës, i cili e përshkruan momentin me këto fjalë: “E mora që të takonte Papën, ajo i vodhi kapelën”.
Shikoni reagimin që bën Papa dhe të pranishmit që ndodheshin aty…

VIDEO