Kthehet dhuna në futbollin kosovar: Momenti kur tifozët e Flamurtarit sulmojnë lojtarët e Vëllaznimit

28
Ka shpërthyer dhuna në ndeshjen e Superligës në futboll ndërmjet Flamurtarit dhe Vëllaznimit, e zhvilluar të premten në Prishtinë.
Portieri i Vëllaznimit, Altik Muhaxhiri, ka shënuar me kokë golin e barazimit në minutat shtesë dhe menjëherë pas pësimit të golit një tifoz i Flamurtarit ka hyrë në fushë dhe ka goditur me shufër metalike një lojtar mysafir.