Kim Kardashian zhvishet për të promovuar parfumin e ri

255

Ajo mund të ketë një foshnje në shtëpi, por Kim Kardashian ende po punon.
Të premten, ylli televiziv ka nis promovimin për parfumin e saj të ri ‘BAE’.

Duke pozuar vetëm me të brendshme me një zemër plastike, Kim edhe një herë tërhoqi vëmendjen.


Por 37 vjeçarja, nuk u mjaftua me kaq, ajo ka hequr komplet rrobat, duke promovuar punën e saj të fundit.

Kim Kardashian së fundi u bë nënë për herë të tretë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Kanye West zgjodhën një nënë surrogate për vajzën e tyre të cilën e quajtën Chicago, sipas vendit ku u rrit reperi.