“Jam kthyer”, fjalët e para të Arnold Schwarzenegger pas operacionit në zemër

194
Aktori i famshëm Arnold Schwarzenegger iu është nënshtruar një operacioni në zemër në Los Angeles të enjten (29 mars).
Ylli i Terminator dhe ish guvernatori i Kalifornisë, kreu ndërhyrjen kirugjikale për të rregulluar një valvul të zemrës.
Por sipas Washington Post pasi u zgjua nga anastezia, fjalët e para të 70-vjeçarit ishin: “Unë jam kthyer”.
Sipas mediave të huaja aktori është në gjendje të mirë shëndetsore.