Ezel ndryshon look, ja si duket tani Kenan Imirzalioglu

381
Kenan Imirzalioglu është aktori turk që u bë shume i njohur për shqiptarët me personazhin e tij Ezel.
Seriali ku Kenan interpretonte mbajti të mbërthyer për shumë kohë publikun shqiptar.

Së fundmi aktori i njohur turk ka ndryshuar look dhe është shfaqur me mjekër në tapetin e kuq ku ka prezantuar projektin e ri.