“Engjëjt” ndezin Shangain mes polemikave!

228
Mes polemikave të shumta, Shangai u kthye të paktën për një natë në qendrën botërore të modës, pasi “Victoria’s Secret” mbajti sfilatën madhështore me supermodelet që kaluan në pasarelë.
Këtë vit polemikat ishin të shumta, pas raportimeve se disa prej modeleve u është refuzuar viza për të hyrë në Kinë.
Megjithatë, sfilata ishte e magjishme me modele si Bella Hadid , Alessandra Ambrosio, Romee Strijd dhe Candice Swanepoel të cilat sfiluan në “Mercedes -Benz Arena” me të brendshme.
Për ta bërë këtë mbrëmje edhe më të paharrueshme në Kinë, ishin të ftuar për të interpretuar edhe Harry Styles , Miguel, Jane Zhang dhe Leslie Odom Jr.