Dhuratat marramendëse të Kanye për Kimin

216
Ato janë cifti më i përfolur i showbiz-it, që kanë një pasuri marramendëse. Por Kim Kardashian ka treguar se burri i saj i ka dhuruar asaj disa dhurata për Krishtlindje si kukulla nga Mickey, çorape Addidas, kartë Amazoni, kart Netfixi dhe kufje Apple.
Keto në fakt duken shume pak duke pasur parasysh pasurine e tyre që llogaritet në miliarda dollarë.
Por nuk është e gjitha, sepse Kanye i bleu gruas së tij aksione me vlerë 100 mijë dollarësh prej secilës kompani, ku ai ka blerë dhuratat e vogla, Disney, Adidas, Netflix, Amazon e Apple.

Rezultate imazhesh për kanye west kim kardashian