Aksident fatal në Kosovë, drejtuesi i traktorit goditet nga rimorkio, humb jetën në spital

152

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Suharekë të Kosovës. Një persona ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit.

Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak të plagëve të marra nuk arriti të mbijetojë. Policia dhe grupi hetimor po kryejnë hetimet për të përcaktuar shkakun e ngjarjes.