Zjarri shkrumbon një makinë në ish-bllok

237

Një makinë ka marrë zjarr ditën e sotme në zonën e ish-Bllokut.Ngjarja ka nodhur rreth orës 16:30 në rrugën “Sami Frashëri”, fatmirësisht pa persona të lënduar. Shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta, ndërsa makina është djegur plotësisht.Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe po punojnë për normalizimin e situatës për shkak të trafikut të shkaktuar gjatë djegies së mjetit.