Vjedh makinën ‘Porsche’ në Serbi dhe bën xhiro në Tiranë, policia në kërkim të 26-vjeçarit

163
Policia e Tiranës bën me dije se është vënë në kërkim të një djali, pasi është pikasur duke lëvizur me makinë të vjedhur në kryeqytet.
Mësohet se 26-vjeçari me iniciale K.V, është vënë në kërkim pasi mjeti tip “Porsche” në pronësi te tij, rezulton i vjedhur në Serbi.
Blutë e kryeqytetit kanë mundur që të bllokojnë mjetin, ndërsa është shpallur në kërkim i riu.