VIDEO/ Thyen xhamin e makinës për një sekondë, merr çantën dhe ikën…

289

Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj port ë rralla janë pamje të tilla si këto në videon e mëposhtme.

Pamjet janë bërë virale në internet teksa sipas mediave kosovare ngjarja ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku një person ka thyer xhamin e një veture dhe ka vjedhur një qantë që ndodhej brenda saj.

Përmes kësaj videoje mund të shihet se si ai person kryen vjedhjen pasi qëndron për më shumë se një minutë duke ‘studiuar terrenin’.