Video/ Skandal në Kukës, Forcat Speciale gaz lotsjellës policëve dhe qytetarëve

169

Një ngjarje e paprecedentë është shënuar në Kukës mes efektivë të policisë, qytetarëve dhe Forcave Speciale. Pas tensionit të vazhdueshëm dhe revoltës së qytetarëve për të liruar ambientet e palestrës të gjimnazit “Havzi Nela” janë përballur më gazin lotsjellës.

Forcat special të ndodhur brenda palestrës kanë hedhur gaz ndaj efektivëve dhe qytetarëve. Në videon e mëposhtme shikoni gjithçka që ndodh në Kukës.