VIDEO-FOTO/ Shpërthim i fuqishëm në një biznes në Yzberisht

112

Një shpërthim i fuqishëm sapo ka ndodhur në një biznes në Yzberisht. Sikurse shihet, shpërthimi ka ndodhur në një ambient në katin e parë të një pallati dhe ka thyer vitrinat. Nuk raportohet për viktima. Por zhurma e shpërthimit ka shkaktuar tronditje dhe panik tek banorët e zonës.

Image