Tragjike në Tiranë, djali i ri i jep fund jetës duke u hedhur nga ballkoni

197
Një 30-vjeçar, banues në Sauk është hedhur nga ballkoni në katin e dytë të banesën ku jetonte dhe ka gjetur vdekjen.

Ai është identifikuar si Ramiz H., 30 vjeç. Familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital, por për shkak të hemorragjive të brendshme, ai ka humbur jetën.

Rastet e vetëvrasjes po shtohen në vendin tonë.

Vetëm pak ditë më parë në Fier u vetëvra një djalë vetëm 20 vjeç.