Takimi Trump-Kim Jong Un / Presidenti Meta: Presidenti i SHBA-ve tregoi përgjegjësi të larta globale

202

Presidenti i Republikës SH.T.Z ILIR META

 

Përshendes përfundimet e Samitit të Singaporit.Presidenti Trump tregoi lidership, vendosmëri, mençuri e përgjegjësi të lartë globale duke treguar sërish se SHBA mbeten miqtë më të mirë, më të besuar dhe më të vendosur për paqen dhe stabilitetin në Botë.

Krenarë për partneritetin me këtë vend të madh.