Shpërthim i fuqishëm në ish-bllok

350

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar pak minuta më parë në zonën e ish-bllokut në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se zhurma ka qenë shumë e fuqishme dhe ka tronditur të gjithë zonën.

Ngjarja ka ndodhur pranë rrugës ‘Vaso Pasha’ në zonën e ish-bllokut.

Ende nuk ka informacione në lidhje me shpërthimin.