Shmangu aksidentin, përfundoi mbi çati

139
Një makinë fuoristradë ka dalë nga rruga pasi ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar mbi catinë e një shtëpie. Sipas pamjeve, duket se ai kishte qëllim të shmangte një aksident të mundshëm me djalin që i jepte bicikletës.

Shoferi qëndroi i bllokuar për më shumë se 30 minuta, derisa erdhën forcat e policisë dhe e nxorrën nga makina pa asnjë lëndim. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Xiandai të Kinës.