Shkon i plagosur në spital, 46-vjeçari me plagë thike, ç’ndodhi natën në lokal

167

Një tjetër person ka mbetur i lënduar me plagë thike, në një ngjarje që ka ndodhur në orët e mbrëmjes së të dielës në qytetin e Vlorës.

Sot policia informon se ka identifikuar autorin dhe po punohet për kapjen e tij.

NJOFTIMI

Gjatë orëve të mbrëmjes në Spitalin Rajonal të Vlorës ka mbërritur i dëmtuar shtetasi G.Ll., 46 vjeç, i cili dyshohet të jetë plagosur me mjet prerës në një lokal pranë lagjes “Partizani”.

Në vijim të veprimeve hetimore, Policia ka identifikuar autorin dhe po punohet për kapjen e tij.