Shfaqen maskat në Shqipëri, grabitet një biznes

171
Situata kriminale në Shqipëri ditëve të fundit ka qenë në rritje.
Raportohet se 5 persona të maskuar kanë lidhur rojën e një objekti në Bulqizë gjatë mesnatës për të grabitur.
Autorët vodhën disa shina dhe hekura e më pas u larguan me kamionçinë.
Policia po punon për kapjen e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes