Qytetarët i përgjigjen apelit të Bashës, në protestë së bashku me fëmijët

316

Apeli i kreut te opozites Basha eshte degjuar nga qytetaret.

Ata kane marre me vete femijet, se bashku me simbolet e protestes Rama ik.

Edhe Kryetari Basha do te marre pjese ne proteste me bashkeshorten Aurela dhe dy vajzat, Dafina dhe Viktoria.