Protesta e opozitës/ Ja çfarë po ndodh para Kryeministrisë

174

Protestuesit po hedhin tymuese dhe kapsolla drejt Kryeministrisë.

Në këto momente po mban fjalimin kryetari i PD, Lulzim Basha.

Nuk raportohet për incidente me policinë.