Përfshihet nga flakët një biznes në Vlorë

362
Mbrëmjen e sotme një supermarket është përfshirë nga flakët në afërsi të bashkisë së Vlorës.
Gjatë momentit të zjarrit biznesi ka qenë i hapur dhe në gjendje pune.
Mësohet se nuk ka të lënduar, vetëm dëme materiale.
Forcat zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e zjarrit.
Dyshohet se shkak i ngjarjes ka qenë një shkëndijë elektrike.