Pas Jugut tërmetet prekin Veriun, lëkundje në Dibër pas mesnate

314

Rajoni i Dibrës është goditur nga një tërmet vetëm pak minuta pas mesnate. Sipas IGJEUM, tërmeti ka pasur fuqi 3.1 ballë dhe ka rënë në Miresh, 5 km në jugperëndim të Dibrës në thellësinë 6 km.
auto_Screenshot_51528956423 (1)