Pamje të rënda/ Ja shenjat në trupin e gazetarit

222

Gazetari Ervin Koçi, i cili denoncoi më herët dhunën dhe kërcënimet që ju bënë në sy të familjes dhe fëmijëve, tashmë publikon edhe imazhe nga pasojat e sulmit.

Teksa dilte nga komisariati, ku u shoqërua pasi bëri denoncimin, megjithëse duhej të ishin dhunuesit atje, Koçi ka publikuar edhe fotot që tregojnë dhunën barbare të ushtruar ndaj tij.

“Këto ishin pasojat e një konflikti të kotë sot, ku edhe pse viktima isha unë, më mua u morr policia ndërsa agresorët kushedi se ku “shëtisin me kal”… Por falë Zotit jam mirë dhe në humorin e duhur!”, shkruan gazetari.