Dogana, 338 emrat që do të kalojnë në testim

Lista e përditësuar me 170 nëpunësit që do të kalojnë sot në provim dhe 168 individët që do të kalojnë nesër në sitë

Ethet e provimeve kanë përfshirë edhe doganat. Në vijim të njoftimit për fillimin e procedurave për të vlerësuar përfitimin dhe përditësimin e njohurive shtesë, për nëpunësit civilë të administratës doganore, Departamenti i Administratës Publike bëri të ditur se testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 8 dhe 9 Janar 2018, në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës. Të gjithë nëpunësit civilë duhet të jenë të pajisur me një dokument identiteti (pasaportë ose letërnjoftim). Orari i zhvillimit të testimit me shkrim për secilin nëpunës civil do të jetë në orën 12:00. Për arsye të regjistrimit, të gjithë nëpunësit civilë duhet të paraqiten 30 minuta përpara orarit të caktuar për testimin me shkrim. “Telegraf” boton sot listën e përditësuar të 170 emrave që do të kalojnë në testim ditën e sotme dhe 168 emrat që do të paraqiten në testim gjatë ditës së nesërme.

Lista për datën 8 Janar 2018
Testimi Ora 12:00 - Regjistrimi Ora 11:30
1 - Ridvan Meçani
2 - Vladi Dedi
3 - Arjana Djepaxhia
4 - Mimoza Nurja
5 - Admir Hoxhalli
6 - Ilir Malecaj
7 - Helidon Hallunaj
8 - Paulin Boka
9 - Dritan Kruja
10 - Suat Hoti
11 - Gjorgj Ceka
12 - Edmond Voda
13 - Rovena Hasaj (Buneci)
14 - Alfons Nikaj
15 - Gentian Uruçi
16 - Juliana Toma
17 - Qemal Begu
18 - Almir Dema
19 - Shpendi Kadriu
20 - Perviz Hyseni
21 - Eduart Poga
22 - Klajdi Naci
23 - Blendrit Kastrati
24 - Vasfi Toska
25 - Ibrahim Cinija
26 - Saimir Halim Elezi
27 - Fatos Elezi
28 - Alban Spiru
29 - Kastriot Bardhoshi
30 - Asim Çuni
31 - Kreshnik Gjyriqi
32 - Hasan Muhja
33 - Gerand Ylli
34 - Lefteri Dushaj
35 - Entela Shabani (Kraja)
36 - Ortenca Zorba
37 - Hysni Elezi
38 - Safo Dautaj
39 - Adrian Ndini
40 - Eridian Leskaj
41 - Ermal Malaj
42 - Klodian Çani
43 - Ermelina Shahu
44 - Riza Shijaku
45 - Erald Buzi
46 - Artan Topuzi
47 - Dritan Bardulla
48 - Dritan Alimehmeti
49 - Eranda Çuçi
50 - Ilirjan Çelçima
51 - Elton Hamza
52 - Majlinda Murga
53 - Ilir Prifti
54 - Arben Krasta
55 - Shkëlqim Jakupi
56 - Elvis Presi
57 - Jeton Sula
58 - Jetnor Ajazi
59 - Edmond Hysi
60 - Endrit Pllumbi
61 - Albana Thano
62 - Ilir Shtama
63 - Robert Ganolli
64 - Frederik Kurti
65 - Donald Dikollari
66 - Edmond Luzi
67 - Ilir Pejo
68 - Berti Kosta
69 - Ardit Skilja
70 - Aida Xhibo (Ziu)
71 - Ledia Kasemi
72 - Arian Sula
73 - Mirjan Teli
74 - Astrin Koci
75 - Mirel Beshiku
76 - Julian Kapedani
77 - Oerda Hasa
78 - Elisabeta Shehi
79 - Indrit Likaj
80 - Vasi Mani
81 - Alfred Jorgo
82 - Rito Murçaj
83 - Jetmir Musaj
84 - Enkel Shehi
85 - Kreshnik Tonuzi
86 - Elvi Burimi
87 - Sami Toska
88 - Baftiar Kazia
89 - Vath Kepi
90 - Athina Fagu
91 - Albert Canaj
92 - Erald Bakalli
93 - Anila Yzeiri
94 - Muharrem Reka
95 - Ermal Zguro
96 - Arjan Naço
97 - Luftar Hoxha
98 - Vjollca Hatika
99 - Aurel Qefalia
100 - Fatbardh Luzati
101 - Kozeta Dece
102 - Mentor Neli
103 - Andri Tole
104 - Gëzim Stërkeshi
105 - Vital Ballhysa
106 - Ylli Kërtusha
107 - Ëngjëll Nurellari
108 - Ilir Alimadhi
109 - Arben Burnazi
110 - Stefan Hila
111 - Kastriot Reva
112 - Vjollca Pllaha
113 - Kastriot Gusho
114 - Dhimitra Pulluqi
115 - Thoma Tasellari
116 - Vladimir Bardhi
117 - Iliras Malja
118 - Aristotel Samsuri
119 - Eduart Kushta
120 - Fatmir Duraku
121 - Hodo Cane
122 - Mikel Xheli
123 - Edi Dyrmishi
124 - Afrim Saraçi
125 - Olsi Gjoka
126 - Flobenc Guxho
127 - Genci Laçaj
128 - Roland Gjata
129 - Kastriot Bektashi
130 - Kastriot Bektashi
131 - Pandush Pano
132 - Edvin Myrte
133 - Shkëlqim Rama
134 - Fatmir Ferati
135 - Filip Sota
136 - Artan Bedinaj
137 - Festim Kapaj
138 - Jeta Manaj
139 - Pandeli Prifti
140 - Renato Bega
141 - Eduart Veizaj
142 - Sokol Zhuka
143 - Viron Musaraj
144 - Arqile Papa
145 - Lorenc Mitro
146 - Irfan Balliu
147 - Ilir Mujali
148 - Ardit Kukaj
149 - Ermir Hazizaj
150 - Bashkim Dani
151 - Arjan Daci
152 - Halit Bruci
153 - Agron Tahiraj
154 - Erlis Shalari
155 - Arben Zhupa
156 - Anila Adhami
157 - Eugen Grimci
158 - Agim Beshiku
159 - Gentian Disha
160 - Medi Memia
161 - Shkëlqim Sinoimeri
162 - Harallamb Mushka
163 - Erjon Bajrami
164 - Elton Sulo
165 - Andon Velo
166 - Ermal Dhoska
167 - Hasan Xhukellari
168 - Florid Sina
169 - Pëllumb Reka
170 - Genc Duli


Lista për datën 9 Janar 2018
Testimi Ora 12:00 - Regjistrimi Ora 11:30
1 - Nazmi Hasanaj
2 - Aida Hagrepi
3 - Fatbardha Dervishi
4 - Arlind Mitku
5 - Selami Ethemi
6 - Rizar Fresku
7 - Ermir Koçi
8 - Andi Hafizi
9 - Jetmir Lekaj
10 - Taulant Burrja
11 - Arben Goraj
12 - Ndue Guri
13 - Ermir Akshia
14 - Fatmir Curraj
15 - Safet Osja
16 - Ermal Shema
17 - Marjan Ndoka
18 - Gjovalin Pjetrushi
19 - Soren Marku
20 - Paulin Pati
21 - Faik Ndregjoni
22 - Arben Ndreu
23 - Alban Todaj
24 - Bilbil Domi
25 - Afrim Jonuzi
26 - Sajmir Thaçi
27 - Dardan Elezi
28 - Herion Koçi
29 - Saimir Qemal Elezaj
30 - Bashkim Hoxha
31 - Dashamir Sadikaj
32 - Altin Ukperaj
33 - Egzon Bashkurti
34 - Isa Dushaj
35 - Erjon Tahiri
36 - Sokol Seseri
37 - Besnik Cenko
38 - Eliverta Bregu
39 - Neritan Hysi
40 - Ledia Bleta
41 - Rudin Bregu
42 - Turabi Merko
43 - Rexhep Demneri
44 - Ermal Sanxhaku
45 - Adriana Hila
46 - Kleanthica Xhani 
47 - Ardrian Sakaj
48 - Gresiana Golemi
49 - Jonel Prifti
50 - Irma Bala
51 - Vladimir Ziu
52 - Ardian Bardhi
53 - Elsa Guri (Bekteshi)
54 - Zana Hajno
55 - Amos Mezuraj
56 - Argent Perati
57 - Përparim Tollia
58 - Merita Zonja
59 - Kujtim Brari
60 - Arben Milori
61 - Uran Sukaj
62 - Ismail Karalliu
63 - Sokol Shahu
64 - Ajet Veshi
65 - Elvano Dervishi
66 - Arben Qendro
67 - Genci Luzi
68 - Altin Katundi
69 - Genci Tafaj
70 - Ilir Mileti
71 - Saimir Çurumi
72 - Florian Rama
73 - Drini Maxhari
74 - Andi Lara
75 - Rovena Kërtusha
76 - Dashamir Hasa 
77 - Fatmir Gjergji
78 - Geron Hoxha
79 - Devi Papakostandini
80 - Edli Pagria
81 - Helidon Lila
82 - Anila Çobani
83 - Andi Agolli
84 - Julian Mandia
85 - Besnik Murrani
86 - Gjok Marku
87 - Enkelejd Keçi
88 - Sokol Mehmeti
89 - Valentina Pojani
90 - Beqir Matuka
91 - Fatmir Hoxha
92 - Reneo Lushaj
93 - Arbër Kotorri
94 - Andi Lala
95 - Ismail Çumani
96 - Alma Pulake
97 - Hatixhe Çela
98 - Elvana Sakiqi
99 - Igli Petrela
100 - Najada Pepa
101 - Albano Basho
102 - Muhamet Licaj
103 - Myrvete Visha
104 - Mimoza Ismaili
105 - Elida Dizdari
106 - Olsi Stroni
107 - Kreshnik Çeliku
108 - Fatjon Bruci
109 - Neritan Bablusha
110 - Artan Bicprendi
111 - Ilir Rustemi
112 - Jolanda Kocani
113 - Matilda Duzha
114 - Indrit Cenaj
115 - Reald Zeneli
116 - Najada Kokoneshi
117 - Filjola Pllaha
118 - Arben Karkini
119 - Alfred Shehu 
120 - Ymer Blloshmi
121 - Artur Kryeziu
122 - Arjan Pere
123 - Sokol Vako
124 - Majlinda Zhegu (Llakmani)
125 - Arben Shkodrani
126 - Dashamir Leka
127 - Vangjush Nole
128 - Ervin Fazlli
129 - Advije Sarxha
130 - Pali Koleski
131 - Romeo Shallo
132 - Kledi Pano
133 - Skënder Lamaj
134 - Ertiol Jarazi
135 - Desdan Medolli
136 - Ëngjëllush Çollaku
137 - Aleksandër Vojvoda
138 - Avni Hysi
139 - Albert Bani
140 - Marsel Beqiraj
141 - Andeti Hoxhaj
142 - Gjergj Braka
143 - Gentian Brahimaj
144 - Arben Gjeka
145 - Rondinela Aliaj
146 - Arlind Lagji
147 - Aleksandra Shkurti
148 - Irena Prifti
149 - Arian Totosi
150 - Avenir Capuni
151 - Muharrem Shehu
152 - Erjon Gjonaj
153 - Hasan Miftaraj
154 - Dhame Xhamballo
155 - Akion Hysi
156 - Ermir Ibro
157 - Drini Mema
158 - Roland Mërtiri
159 - Redi Karalliu
160 - Janaq Rajdho
161 - Muarrem Mulla
162 - Ergis Lulo
163 - Alma Shkodrani
164 - Arian Lluci
165 - Elvis Koka
166 - Kristaq Naco
167 - Hristo Cavo
168 - Islam Kola