Moti rezervon surpriza, ja se çfarë parashikohet për ditën e nesërme

170
Pas motit të ngrohtë të kësaj fundjave, ditën e nesërme pritet që në vend të mbizotërojë një mot me vransira dhe reshje shiu.
Pasditja e së hënës do të sjellë shira të përkohshëm në pjesën më të madhe të territorit.
Temperaturat do të jenë në vlerat aktuale, ndërsa mëngjesi dhe mbrëmja do të karakterizohen me temperatura të ulëta.