Moti/ Ja çfarë ndodh me kohën nesër dhe në ditët në vijim

241

Edhe gjatë ditës së nesërme mbi vendin tonë do të mbizotërojnë temperaturat e larta, çka do të favorizojnë qytetarët që kanë planifikuar pushtimet në bregdet.

Përgjatë ditës së nesërme temperaturat maksimale do të arrijnë në 35 gradë celcius.

Ndërsa nga dita e dielë dhe javën e ardhshme pritet një rënie e lehtë e temperaturave si dhe reshje të vogla shiu në disa zona të vendit.

Ja temperaturat për nesër: