Malësi e Madhe, një 15-vjeçar është vetëflijuar

119
Një 15-vjeçar është vetëvarur në fshatin Boriç të Malësisë së Madhe.
Adoleshenti me iniciale E.L. është gjetur i pajetë në banesë nga familjarët e tij.
Nga veprimet hetimore të kryera dhe ekspertiza mjeko-ligjore, në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune.