Makina merr flakë gjatë ngjitjes për në Kishën e Laçit, pamjet i sjell Bes Kallaku

282

Një automjet ka marrë flakë këtë mbrëmje pranë rrugës që të çon drejt Kishës së Laçit.

Pamjet janë publikuar nga aktori i humorit Bes Kallaku i cili shkruan se gjatë ngjitjes për në Kishë, makina ka marrë flakë.

Kallaku ka bërë disa video si dhe shkruan se zjarrfikëset u vonuan disi për të ardhur e për të shuar zjarrin.