Lulzim Basha deklaron/ Ja cili do të jetë fundi i betejës tonë

137

Lulzim Basha deklaroi sot para mijëra qytetarëve shqiptarë që po protestojnë para kryeministrisë, se beteja e tyre mbaron me largimin e Ramës dhe kriminelëve nga qeveria dhe pushteti.

“Ka vetëm një rrugë si do të mbarojë kjo betejë, që është largimi i Edi Ramës, kriminelëve të Ramës, ti japim fund dhunës. Ne duhet dhe do ta fitojmë betejën për zgjedhje të lira, për qytetarët dhe me qytetarët”, deklaroi kreu i PD-së.