Kuçovë/ Pi alkool dhe nuk kontrollon veten, 55-vjeçari godet pronaren e lokalit

200

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia e Kuçovës për dhunimin e një shtetaseje.

I arrestuari F.M, banues në lagjen “Llukan Prifti” dhe i dënuar më parë mësohet se ka goditur pronaren e një lokali në lagjen “Tafil Skëndo” ku ai po pinte.

Policia thotë se F.M ka qenë në gjendje të dehur, ndërsa gruaja ka marrë dëmtime fizike.