Këto janë 2 adoleshentet që vdiqën në Bërzhitë

341

Hetimet kanë zbardhur pak e nga pak ngjarjen e rëndë  të ndodhur në Bërzhitë, ku humbën jetën dy 17-vjeçareve, ndërsa u plagosën 3 adoleshentë të tjerë.

Ato janë dy 17 vjeçaret, Denada Tarja dhe Suada Serani.

Adoleshentët kanë qenë në një restorant për të festuar ditëlindjen e njërës prej pasagjereve që ndodhej në mjet.

Makina drejtohej nga një 18-vjeçar i identifikuar si Françesk Shaba, i cili ndodhet në gjendje shoku në spital.

ABC News ka siguruar edhe fotot e dy viktimave.

Image