Ish-kryeministri Berisha feston sot 72-vjetorin: Më duket kjo vjeshtë si një pranverë

218

Gazeta Telegraf/ 

Ish Kryeministri Sali Berisha
feston sot 72 vjetorin e tij të lindjes. Në faqen e tij në Facebook, Berisha
falenderon të gjithë miqtë, bashkëpunëtorët dhe mbi të gjitha familjen e tij
për dashurinë dhe përkushtimin që ata kanë treguar karshi tij. Ja statusi i
plotë i liderit shpirtëror të demokratëve:

 

Statusi i plotë i Sali Berishës në Facebook:

 

Sot 72 vjeç!

Miq, është fitore dhe bekim të
bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë! Mirënjohje të pakufishme
Zotit, Lilit e të gjithë familjareve, miqve, te afermve, bashkpuntoreve,
mbeshtëtesve të mi, që me dashuri, përkushtim të madh më kanë shoqëruar dhe aq
shumë më kanë ndihmuar, mbështetur, frymëzuar përgjatë këtij rrugëtimi. Zoti i
bekoftë!! sb