Ilir Meta përshëndet kualifikimin e Skënderbeut: Na bëtë të gjithëve krenarë

166
Skëndërbeu rishkroi sërish historinë me kualifikimin në fazën e grupeve të Europa League. Këtë fitore e ka përshëndetur dhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta.
Ai shkruan se Skënderbeu falë kurajos arriti të skualifikonte një skuadër të madhe si Dinamo e Zagrebit.
“Urime Skënderbeut për këtë sukses të merituar! Skënderbeu me kurajo skualifikoi një skuadër të madhe si Dinamo e Zagrebit. Skënderbeu na bëri të gjithëve krenarë sot. Urime për më tej!” shkruan Meta në Facebook.
Urime Skënderbeut për këtë sukses të merituar! Skënderbeu me kurajo skualifikoi një skuadër të madhe si Dinamo e Zagrebit. Skënderbeu na bëri të gjithëve krenarë sot. Urime për më tej!