Gjirokastër, 3 persona rrahin barbarisht me sende të forta 49 vjeçarin

282
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës ku tre persona të armatosur me armë të ftohta kanë dhunuar një tjetër shtetas.
49 vjeçari me inicialet A.M është goditur disa herë nga shtetasi me inicialet Z.I., Sh.I., dhe S.I., vjeç, 32, 47 e 34, banues në Gjirokastër.
Policia nuk saktëson se kush kanë qenë motivet apo shkaku i konfliktit. Dosja i është referuar organit të akuzës në Gjirokastër.