Gjendet delfini i ngordhur në breg të detit në Hamallaj

280

Një delfin i ngordhur është gjetur nga pushuesit në Hamallaj. Delfini i ngordhur  pluskonte në breg të detit.

Mesa duket Delfini duhet të ketë disa ditë që ka ngordhur dhe rrymat detare e kane nxjerrë atë në breg.

Nuk dihet nëse Delfini ka ngordhur në mënyre natyrale apo për shkak të ndonjë peshkarexhe.

Shikoi videon: