Gazeta Telegraf/ Aksident në Kamëz:Përplaset patrulla e rendit me një automjet

114

Gazeta Telegraf/ 

 

Aksidenti ka ndodhur në Kamëz, përballë gjimnazit “Ibrahim Rugova”

 

Në aksident janë përfshirë 3 mjete,midis tyre edhe patrulla e policisë

 

Kanë qënë 3 efektivë të plagosur ku njeri prej tyre ka ndërruar jetë.Ndërsa dy policët e tjerë , Neil Hoxha dhe
Ervin Haxhiaj, janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

 

Sakaq
kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të
aksidentit.