Foto Lajm/ Jo vetem ekonomi por dhe “futboll”

491

Presidenti Meta i ndodhur prej dy ditësh në Malt ku merr pjesë në një forum biznesi ka gjetur kohë pë të ndarë momente me ish futbollistin e njohur në vitet 80′ Fatos Daja. Sikurse mësohet dhe nga foto e publikuar nga operatori i TVSH , Gerald Gjogjini Presidenti Meta dhe ish futbollisti Daja kanë “festuar” rikthimin e K.F Tirana në Superligë.