Fier, makina përplas një këmbësore

228

Një këmbësore është plagosur në fshatin Lalar të Fierit, si pasojë e një aksidenti.

Mësohet se këmbësorja rreth 50 vjeç është përplasur nga një automjet, i cili dyshohet se po lëvizte me shpejtësi.

E plagosura u dërgua në spitalin e Fierit ku po merr ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për shkaqet e aksidentit.