Endrit Braimllari: Shkodra në rrethim, Rama në panik

223

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thotë se Shkodra është në rrethim dhe se Kryeministri Edi Rama, është në panik.

Postimi i plotë

Shkodra në rrethim me mbi 800 Forca Speciale sepse Edi Rama është në panik dhe i tmerruar. Edi Rama është i vetmi Kryeminister që ka frikë nga qytetarët e tij. Edi Rama dhe qeveria e tij jane ilegjitime. Edi Rama përfaqëson krimin e organizuar dhe jo qytetarët. Kryeministër frikacak që ka frikë qytetarët e tij.