Eliana Hoxha: 1 vit nga protesta studentore

420

Në një postim në të saj gazetarja e Shijak Tv Eliana Hoxha ka publikuar videon 1 vit nga protesta studentore

Ja video e plotë:

#1VitNgaProtestaStudentevePo e publikoj me kerkese dhe ne respekt te atyre studenteve qe e kishin seriozisht e sinqerisht kete levizje, vetem per ata!Pjesa tjeter te reflektoje, natyrisht nese i lejojne prinderit e gjysherit biologjike ose shpirterore.

Gepostet von Eliana Hoxha am Mittwoch, 4. Dezember 2019