Elbasan/ Godet nipin me sende të forta, arrestohet 57 vjeçari

162

Policia ka arrestuar një 57-vjeçar nga Cërriku, i cili për motive të dobëta dyshohet se ka qëlluar me sende të forta nipin e tij 34-vjeçar.

Fatmirësisht nipi i të arrestuarit është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ja njoftimi i policisë:

Godet me sende të forta nipin e tij, arrestohen nga Policia 57 vjeçari.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Cërrik, arrestuan në flagrancë shtetasin:N.K., 57 vjeç, banues në fshatin Shkozë, të Belshit, pasi për motive të dobëta ka goditur me sende të forta nipin e tij shtetasin: M.K., 34 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Elbasanit jashtë rrezikut për jetën.Materialet hetimore kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Parë Elbasan, për veprën penale ” Dhuna në familje”.