E martë 16 korrik 2019, temperaturat do të jenë me rënie

204

16 korrik 2019: moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu në të  gjithë vendin . Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur.

Temperaturat do të  jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   15/26°C

Zonat e  ulëta  18/28°C

Zonat  bregdetare 20/27°C