Policia e Dibrës ka arrestuar një 47-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Burime zyrtare bënë me dije se Arjan Çela, banues në Peshkopi ishte dënuar me 3 vjet e 4 muaj burgim për veprën penale “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”.

Po ashtu mësohet se atij i ka mbetur pa vuajtur 1 vit e 9 muaj e 12 ditë burgim.