Dibër/ Dhunonte bashkëshorten, arrestohet 62 vjeçari

188

Gjatë ditës së sotme një 62-vjeçar është arrestuar në Dibër pasi ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

62-vjeçari me inicialet SH.B., banues në Dibër akuzohet për “Dhunë në familje”.

Burime nga policia bëjnë të ditur se ky i fundit ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij.