Denoncimi i qytetarit, ura në Fushë-Krujë që mund të marrë dhjetëra jetë

310

Një urë që mund të marrë jetën e mijëra njerëzve që kalojnë çdo ditë aty.

Ky është denoncimi i një qytetari nga Fushë-Kruja, i publikuar në profilin në Facebook të ish kryeministrit Sali Berisha.

“Shikoni urën që mund të marrë dhjetëra jetë!”, shkruan ish kryeministri Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit dixhital.

“Përshëndetje Zoti Berisha ja qa bohet në Fushë-Krujë me një cop ure kalojnë mizeri njerëzish që dhe mund të këputet e të vdesin dhjetra vetë, smun e kanë bo një urë më të madhe se këtu ka pazar për të diele edhe ka njerëz shumë shpërdaje Zoti Berisha këtë ramaaaaa ik ik ik ju lutem anonim”…

sb

Shikoni uren qe mund te marre dhjetra jete!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytegarit dixhital! sbpershendetje zoti berisha ja qa bohet ne fushkruj me nje cop ure kalojne mizeri njerzish qe dhe mund te keputet e te vdesin dhjetra vete, smun e kan bo nje ure me te madhe se ktu ka pazar per te djele e dhe ka njerez shume shperdaje zoti berisha kte ramaaaaa ik ik ik ju lutem anonim

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 14. Juli 2019